فقط طراحی سایت حرفه ای کافی نیست!

در سایت سازان کارا ، علاوه بر ارائه سایتهای آماده و طراحی سایتهای حرفه ای ، شما را به رتبه های بالای گوگل برای افزایش فروشتان میرسانیم…

آیا تا به حال به فکر راه اندازی کسب و کار آنلاین با خرید سایت و یا طراحی یک وبسایت حرفه ای افتاده اید؟ اگر هنوز اقدام نکرده اید ، بدانید که رقبایتان از شماپیشی گرفته اند ؛ چرا که آنها به صورت آنلاین و از طریق سایتشان مشتریان بیشتری برای خود پیدا میکنند. ما در سایت سازان کارا به شما کمک خواهیم کرد تا سایت اینترنتی خود را به راحت ترین شیوه و بالاترین کیفیت ممکن راه اندازی کنید…
خرید سایت با اپلیکیشن موبایل

سایت ساز زرین ، به همراه سایت های خود ، اپلیکیشن موبایل و فروشگاه ساز هم ارائه میدهد ، یک سایت ساز تمام عیار همراه شماست.

اگر کیفیت مهم نیست ، سایت نخرید!

سایت ساز زرین به قیمت مناسب ، کیفیت بالا و مشتری مداری معروف است ، پس با خیال راحت سایتتونو راه اندازی کنید.

رسالت پشتیبانی ویژه

اولین و مهمترین رسالت ما ، پشتیبانی کاربران گرامی است ، از ابتدای خرید ما با شما در تماس خواهیم بود تا مراحل طراحی و راه اندازی سایت را گام به گام طی نماییم و مشاور شما در ادامه مسیر باشیم.

رونق کسب و کارتان با سایت ساز زرین!

با ارائه انواع خدمات دیجیتال مارکتینگ ، دیگر نگران رشد و پیشرفت کسب و کار آنلاین خود نباشید و تمامی مراحل کار را به تیم حرفه ای ما بسپارید…

اپلیکیشن موبایل

طراحی سایت

طراحی بنر و لوگو

سئو و بهینه سازی

مشاوره و طرح توجیهی

تبلیغات آنلاین

تولید و درج محتوا

محصولات آموزشی

با مراحل زیر کسب و کارتو سکه کن!

تبلیغات و برند سازی

بازاریابی

شبکه های اجتماعی

سئو سازی

تولید محتوا

طراحی سایت

طراحی  یک وب سایت حرفه ای ؛ شروع رونق کسب و کار شما ست

اگر تا به حال سایتی برای خود تهیه نکرده اید ، مطمئن باشید بازار بزرگی از کسب و کار خود را از دست داده اید ، مطمئنا راه اندازی و خرید یک سایت حرفه ای و یا ساخت سایت میتواند تاثیر چند برابری در فروش و رونق کسب و کار شما داشته باشد. با راه اندازی یک سایت حرفه ای ، به راحتی میتوانید هزینه های خود را کاهش داده ، مشتریان خود را راضی و حتی بازدهی کسب و کار خود را افزایش دهید.
در ادامه با برخی از مزایای خرید سایت از سایت ساز زرین اشاره میکنیم :

  جذب مشتری از سراسر کشور یا حتی از هر گوشه جهان

  افزایش رضایتمندی و اعتماد مشتریان به شما

  افزایش فروش و رونق کسب و کار

  کاهش هزینه های جاری

  ارائه خدمات بهتر

خدمات وب سایت نمایندگی

خرید سایت آماده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

طراحی وب سایت اختصاصی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

طراحی اپ

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است .
وب سایت نمایندگی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
امکانات وب سایت نمایندگی

تحویل فوری

ریسپانسیو

اپلیکیشن

مدیریت آسان

3 روز تست

هاست و دامنه

قیمت مناسب

پشتیبانی

كسب و كار تو کارا کن
طراحی وب سایت حرفه ای ؛ شروع رونق کسب و کار شما

اگر تا الان سایت ندارید ، مطمئن باشید بازار بزرگی از کسب و کار خود را از دست داده اید ، مطمئنا راه اندازی و خرید یک سایت حرفه ای و یا ساخت سایت میتواند تاثیر چند برابری در فروش و رونق کسب و کار شما داشته باشد. با راه اندازی یک سایت حرفه ای ، به راحتی میتوانید هزینه های خود را کاهش داده ، مشتریان راضی و حتی بازدهی کسب و کار خود را افزایش دهید.
در ادامه با برخی از مزایای خرید سایت از سایت سازان کارا اشاره میکنیم :

  •  جذب مشتری از سراسر کشور یا حتی جهان
  •  افزایش رضایتمندی و اعتماد مشتریان به شما
  •  افزایش فروش و رونق کسب و کار
  •  کاهش هزینه های جاری
  •  ارائه خدمات بهتر
445821-PEVIPM-250
People with digital content creation concept
تولید محتوای خوب پادشاه سایت است!

یکی از مهمترین وظایف یک مدیر سایت ، تولید محتوای با کیفیت و اختصاصی است که نه تنها مشتریان و کاربران را به سایت شما جذب میکند ، بله منجر به افزایش رتبه سایت شما در گوگل نیز میشود اهمیت تولید محتوای خوب آنقدر بالاست که میتوان آن را به جریان خون در یک سایت تشبیه کرد!
شما میتوانید تولید محتوای خود را به گروه حرفه ای سایت ساز زرین با مزایای زیر بسپارید :

  •  افزایش رتبه سایت در گوگل
  •  افزایش رضایتمندی کاربران
  •  افزایش نرخ ماندگاری در سایت
  •  افزایش فروش محصولات با تبلیغ نویسی
  •  در دسترس بودن محتوا و خدمات سایت
سئو سازی گوگل ، پرتاب موشک کسب و کار شما به فضا!

یکی از اهداف مهم ایجاد سایت ، جذب مشتری برای کسب و کار است ، برای آنکه مشتریان علاقه مند به محصولات شما وارد سایتتان شوند ، در گوگل جستجو میکنند ، چرا شما نباید در رتبه های بالای گوگل باشید؟ با رعایت اصول سئوی گوگل در سایتتان میتوانید صفحات سایت خود را به صورت استاندارد بهینه کنید تا مشتریان زیادی وارد سایت شما شوند.
سئوسازی یک فرایند تیمی است ، میتوانید پلن های سئوی سایت ساز را مشاهده کنید :

mobile analysis marketing diagram search engine optimization vector illustration