درباره سایت سازان کارا بیشتر بدانید

داستان ما

 

در یکی از روز های گرم تابستان چندین سال پیش ، برای ترقی و رونق کسب و کاری که به تازگی شروع کرده بودیم، به فکر راه اندازی و خرید یک سایت افتادیم. طبق معمول برای پیدا کردن شرکت های مختلف از گوگل کمک گرفته و با یکی از شرکت های طراحی سایت آشنا شدیم و اقدام به سفارش طراحی سایت کردیم. مبلغ طراحی سایت واقعا بالا بود و هیچ ذهنیتی هم از طرح نهایی به ما نشون داده نشد. پس از پایان طراحی، سایت مطابق با میل ما نبود و ظاهری که ما مد نظر داشتیم رعایت نشده بود و پس از اون هم شرکت طراح، پاسخگوی مشکلات نبوده و حاضر به تغییرات نشد. این موارد موجب شدند فکری به حال اوضاع نابسامان طراحی سایت در ایران بکنیم. چون قیمت‌ها خیلی بالا بود و خدمات خوبی هم در قبال اون داده نمی‌شد و این مورد باعث شد که اقدام به راه اندازی سامانه سایت‌های آماده با قیمت های مناسب و گارانتی عودت وجه و امکان مشاهده و تست سایت قبل و بعد از خرید باشیم تا مشتریان و کسب و کارها بتونن با دید باز و به راحتی سایت مورد نظر را انتخاب و راه اندازی کنند. ثمره آن ، شکل گیری مجموعه سایت سازان کارا  شد که با قدرت و انگیزه روز افزون ، به فعالیت خود ادامه می دهد…

خانم نگین مشق دوست ؛ صاحب امتیاز سایتهای خدماتی کاراتیک و کاراهایپر به دنبال ارائه خدمات هر چه بهتر به کاربران خود تصمیم به راه اندازی این واحد سایت سازان به منظور ارائه خدمات وب هاستینگ گرفته   که به یاری خداوند متعال و تیم پر تلاش و حرفه ای  توانسته است در مدت کوتاهی به یکی از بهترین سایتهای طراحی سایت در ایران تبدیل شود. در این سایت  ، علاوه بر طراحی سایت ، صفر تا صد مباحث دیجیتال مارکتینگ ارائه میشود که یک کسب و کار میتواند از ابتدا با این خدمات به اهداف و پیشرفت های مد نظر خود رسیده و رشد یابد. امید است با تلاش کارشناسان حرفه ای تیم و مشتریان ارزشمندمان با پیشرفت و رونق کسب و کارهای وطنی ، ایجاد اشتغال و افزایش رضایتمندی هموطنان در جهت اعتلای هر چه بیشتر کشور عزیزمان ایران گام برداریم.

1200+
تولید محتوا
10+
تبلیغات گوگل
23+
پروژه سئو
156+
طراحی سایت
در سایت سازان کارا ، ما تیمی از بهترین و خلاق ترین افراد و متخصصان حال حاضر کشور را گردهم آورده ایم تا تحت یک استراتژی و برنامه ریزی جامع و مدون ، بهترین خدمات و محصولات را به مشتریان و هموطنان گرامی ارائه نماید.

سخنی  با شما

یکی از عواملی که در زندگی هر انسان ، موجب رسیدن به موفقیت می شود ، داشتن هدف و یافتن راه و وسیله برای رسیدن به آن اهداف می باشد. راه رسیدن به موفقیت ، انتخاب هایی است که در زندگی خود انجام می دهیم ، اینکه وقت خود را چگونه بگذرانیم؟ چه کاری انجام دهیم و به چه چیز هایی بیاندیشیم ، ذهن ما آماده است تا هر آنچه که بخواهیم در خود جای دهد مثل ماشینی که به هر سو بخواهیم هدایت می شود. و بر خلاف انتظار ، تصوراتمان ، ما را به جایی نخواهد رسانید و این تفکرات ما هست که می تواند مسیر زندگی را مشخص کند.

یکی دیگر از مهمترین عوامل پیشرفت ؛ صبر ، استقامت و ثبات قدم و در نهایت توکل به خداوند متعال می باشد که با آن می توان بلندترین قله های موفقیت را پیموده و در راستای رسیدن به خواسته ها گام برداشت. آرزوی قلبی و رسالت اصلی ما در مجموعه سایت سازان کارا ، ارائه بهترین خدمات به هموطنان عزیز در راستای رونق کسب و کارهای میهن عزیزمان می باشد.

مدیریت سایت  سازان کارا

بازدیدها: 37