طراحی سایت ارزان

طراحی سایت اختصاصی


 

آیا می دانید داشتن یک وبسایت حرفه ای می تواند به شما کمک کند که فروش خود را افزایش دهید و یا خود را به هزاران مشتری و یا کاربر جدیدی که در فضای اینترنت که امروزه به عنوان یک تجارت پر سود الکترونیک از آن یاد می شود معرفی کنید؟

ما می توانیم به شما کمک کنیم که کسب و کار های آنلاین کوچک و بزرگ خود را به وسیله ی ایجاد یک وب سایت سفارشی ترویج دهید ما با شما هستیم تا یک وب سایت ایده آل و متناسب با نیازهایتان طراحی کنیم، همچنین می توانیم به شما آموزش دهیم .که چگونه ترافیک و بازدید سایت خود را افزایش دهید.

شما کاربر گرامی می‌توانید، جهت طراحی سایت اختصاصی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. شماره تماس : 09912638675

چرا پیشنهاد میدهیم که طراحی سایت اختصاصی خود را به سایت سازان کارا بسپارید؟

طراحی یک سایت اختصاصی را با ما تجربه کنید

حتما می پرسید چرا طراحی سایت ؟

امروزه داشتن وب سایت به یکی از الزامات رونق کسب و کار و افزایش فروش تبدیل شده است. زیرا تمایل به داشتن سایت به صورت صعودی در حال افزایش است چون وقتی یک تجارت وارد دنیای مجازی می‌شود تعداد مشتریان چندین برابر خواهد شد. علت افزایش مشتریان این است که از هر قشر و سنی مخصوصا از قشر جوان که معمولا دانش مناسبی در زمینه ی وب و اینترنت و درصد مناسبی از کاربران اینترنتی تشکیل می‌دهند، جذب سایت می‌شوند، که این مورد برای بسیاری از سایت ها یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود.

طراحی سایت در سایت سازان کارا

خدمات طراحی سایت به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات سامانه سایت سازان ، با توجه به نیاز های مشتری ، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده است. سایت سازان با پشتوانه بهترین طراحان حال حاضر کشور و با اتکا به تجربیات متعدد و طولانی در طراحی های سایت و همچنین داشتن بهترین مشاوران در ارائه مشاوره و راهنمایی مشتریان اقدام به طراحی انواع وبسایت ها و پورتال های کوچک و بزرگ می نماید امکاناتی که با سفارش دادن سایت توسط سایت سازان در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید با طراحی سایت ارزان و با کیفیت بالا ، کسب و کار خود را رونق داده و پیشرفت کنید. در سایت سازان ، شما می توانید با طراحی وب سایت دلخواه خود ، اقدام به ورود در عرصه تجارت الکترونیک نمایید و بتوانید طراحی وب سایت خود را به یک گروه حرفه ای و با تجربه بسپارید. وب سایت هایی که توسط سایت سازان طراحی می شوند ، دارای اصول سئو و بهینه سازی می باشند به طوری که شما از این بابت نیز خیالتان راحت می شود. در سایت سازان کارا ، طراحی سایت ارزان می باشد و تمامی اقشار جامعه که هدف ایجاد سایت و طراحی وب سایت دارند می توانند از وب سایت های سایت سازان نیز استفاده کنند.

امکانات سایت های طراحی شده در سایت سازان کارا

  یک هاست متناسب با سایتی که طراحی خواهد شد؛

  تهیه دامین با پسوند مورد نظر

  طراحی سایت با امکانات متعدد و گرافیک بالا؛

   پشتیبانی (همه روزه و همیشگی) از سایت های ارائه شده؛

  امکان تغییر در قسمت های مختلف سایت به دلخواه کاربر حتی پس از طراحی

  تحویل سایت در کمترین زمان کاری

  امکان مشاوره و راهنمایی رایگان به افراد مبتدی و تازه وارد در عرصه وبسایت

  پشتیبانی از طریق تیکت در ناحیه کاربری مخصوص هر کاربر 

  قیمت های بسیار مناسب برای ایجاد بستر برای ورود تمامی افراد به دنیای حرفه ای سایت؛

بازدیدها: 33