فروش خود را متحول کنید!
با افزایش تعداد مشتریان

فروش به صورت فیزیکی به تنهایی برای پیشرفت و رونق کسب و کارتان کافی نیست، امروزه مشاغل و تجارت‌هایی موفق هستند که در دنیای اینترنت و مجازی نیز حضور فعال داشته باشند.

با فروشگاه اینترنتی، فروش خود را عالی کنید!

فروش به صورت فیزیکی به تنهایی برای پیشرفت و رونق کسب و کارتان کافی نیست، امروزه مشاغل و تجارت‌هایی موفق هستند که در دنیای اینترنت و مجازی نیز حضور فعال داشته باشند. علت این امر این است که امروزه بیش از 60 درصد از افراد محصولات و خدمات مد نظر خود را در اینترنت جستجو می‌کنند. حضور مشاغل در شبکه‌های اجتماعی برای معرفی محصولات و … کافی نیست لذا داشتن یک وب سایت متناسب با کسب و کارتان علاوه بر اینکه در شناساندن برند و جذب مشتری کمک کننده است، و موجب ایجاد اعتبار و بالابردن ارزش بیزینس شما خواهد شد. گاها طراحی سایت اختصاصی هزینه بر است و به زمان بیشتری برای طراحی آن نیاز است و برای کسب و کارهایی که نیاز فوری به یک سایت دارند مناسب نیست. در این مواقع می‌توان از سایت های آماده متناسب با نیازهای کسب و کارتان استفاده نمایید.

خرید سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت فروشگاهی مانند یک کاتالوگ و یا بروشور معرف محصولات و خدمات شما خواهد بود که با استفاده از آن می‌توان به صورت مجازی محصولات را معرفی نمود. شما با استفاده از سایت فروشگاهی به افزایش درآمد و معرفی خدمات و محصولات خود کمک خواهید کرد زیرا با استفاده از سایت فروشگاهی می‌توانید به افزایش مشتری و فروش خود کمک کنید.

بسیاری از افراد تخصص و مهارت و همچنین ایده‌های بسیار عالی برای شروع یک کسب و کار دارند، ولی به دلایلی از جمله عدم توانایی مالی، موفق به شروع کسب و کار و درآمد زایی نمی‌شوند. ولی باید این مژده را بدهیم که دنیای مجازی و حضور در دنیای اینترنت تا حد بالایی این مشکلات را برطرف نموده است. شما با استفاده از راه‌اندازی سایت فروشگاهی قادر خواهید بود ایده‌های شغلیتان را پیاده سازی کرده و درآمدزایی خود را آغاز نمایید.

 

 

شروع یک شغل فیزیکی، متناسب با نوع شغل به یک مکان مانند مغازه، دفتر و … نیاز دارد، که خرید یا اجاره‌ی مکان نیازمند صرف هزینه‌ی بالایی می‌باشد ولی در ابتدای راه می‌توان با خرید سایت فروشگاهی و یا سایتی متناسب با کسب و کار خودتان با هزینه‌ی بسیار پایین تر و همچنین زمان کمتر، شغل خود را را‌ه‌اندازی نمایید.

بسیاری از افرادی در کسب و کار خود درآمد کافی ندارند و یا پس از مدتی به دلیل رقابت‌های موجود در بازار کار با کاهش درآمد روبرو می‌شوند. راه حل افزایش درآمد و یا برگشت به درآمد مناسب چیست؟

با استفاده از راه‌اندازی سایت و معرفی محصولات و خدمات خود به کاربران، مشتریان بیشتری جذب خواهید نمود. حضور در دنیای وب به شناساندن و بالا بردن قدرت برند شما نیز کمک شایانی خواهد نمود.

امروزه بسیاری از افراد به دنبال راه‌اندازی یک کسب و کار با کمترین هزینه هستند ولی در بسیاری از مواقع دلایلی از جمله: نداشتن سرمایه‌ی اولیه کافی، ایجادِ یک کسب و کار را با مشکل مواجه می‌کند. ولی مساله‌ای که باید به آن توجه شود این است که نباید راه‌اندازی یک شغل را محدود به دنیای فیزیکی نمود. علاوه بر این بسیاری از افراد محصولات مختلفی دارند که حاصل تلاش خود آنها می‌باشد ولی به دلایل مختلفی بستر مناسبی برای ارائه دادن آنها ندارند. .راه‌های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود را ایجاد نمایید. یکی از این راه‌ها راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی است. شاید بسیاری از کاربران با خود فکر می‌کنند که حتما باید فروشگاهی مانند دیجی کالا داشته باشند و محصولات مختلفی را به فروش برسانند. اگر شما هم اینگونه فکر می‌کنید شاید دیگر زمان آن رسیده که یک تجدید نظری داشته باشد. فروشگاه اینترنتی لزوما به این معنا نیست که شما به عنوان واسطه، محصولات مختلفی را بفروشید. امکان دارد شما صاحب یک کسب و کار باشید و نیاز داشته باشید فروش خود را افزایش دهید در این موارد هم می‌توانید با خرید سایت فروشگاهی و راه‌اندازی آن، به کسب و کار و درآمد خود رونق دهید و یا اینکه اگر در زمینه‌ی خاصی تخصص و ایده دارید، می‌توانید در بستر اینترنت به آنها جامه‌ی عمل بپوشانید.

طراحی سایت فروشگاهی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید محصولات و کالا های خود را به صورت آنلاین به حراج گذاشته و به فروش برسانید. با توجه به اینکه خرید سایت فروشگاهی و کسب و کار های آنلاین روز به روز در حال گسترش و پر رونق تر شدن می باشند ، شما نیز می توانید با خرید سایت فروشگاهی مورد نظر ، اقدام به افزایش فروش خدمات و پیشرفت کسب و کار خود نمایید.

وب سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید!

اگر شما هم اکنون فروشگاه دارید و می ‌خواهید مشتریان بیشتری را جذب کسب و کار خود کرده و محصولات خود را در بازه‌ی جغرافیایی وسیع‌تری بفروشید. و یا اگر می‌خواهید یک کسب و کار جدید را راه‌اندازی کنید که نسبت به هزینه‌های لازم، بازدهی بهتری داشته باشد، به شما پیشنهاد می‌کنیم همین حالا سایت فروشگاهی خود را راه‌اندازی کنید. در این قسمت، وب‌سایت‌هایی که شما می‌توانید در زمینه راه‌اندازی فروشگاه از آن‌ها استفاده کنید، نمایش داده می‌شوند. جهت مشاهده‌ی هر سایت بر روی تصویر آن و یا عبارت « مشاهده دمو و خرید آنلاین سایت» کلیک کنید.

وب سایت فروشگاهی هستی شاپ

وب سایت فروشگاهی الماس

وب سایت فروشگاهی دیجی مارکت

وب سایت فروشگاهی آریا

وب سایت فروشگاهی دیجی شاپ

وب سایت فروشگاهی صدرا

وب سایت فروشگاهی ژورنال

وب سایت فروشگاهی نیو شاپ

وب سایت فروشگاهی دماوند

وب سایت فروشگاهی ارین شاپ

وب سایت فروشگاهی اوپن کارت

وب سایت فروشگاهی الوند شاپ

مزایای داشتن فروشگاه اینترنتی

  جذب مشتریان بیشتر

  کاهش هزینه‌های رفت و آمد برای کاربران
  شناخت هرچه بیشتر برند به مشتریان و افزایش قدرت برند
  فعال بودن فروشگاه در ساعات مختلف روز و عدم محدودیت در زمان و روزهای هفته
  ارائه‌ی خدمات و محصولات به شهرهای مختلف یک کشور و همچنین محدوده‌های وسیع‌تر
  در دسترس بودن اطلاعات کاملِ محصولات برای مشتریان و تسهیل انتخاب محصولات برای آنها
  کاهش هزینه‌های مختلف مانند اجاره یا خرید محل و انبار و … برای صاحب کسب و کار و مقرون به صرفه بودن آن

 

 

کاربران معمولا پیش از ساخت سایت فروشگاهی این سؤالات را از ما می‌پرسند

ساخت سایت فروشگاهی برای چه اشخاصی مناسب است؟

‌ساخت سایت فروشگاهی برای هر شغل و کسب و کاری مناسب و لازم است. هم افرادی که قصد راه‌اندازی یک کسب و کار جدید را دارند اما نمی‌توانند هزینه‌های لازم برای راه‌اندازی یک کسب و کار فیزیکی را پرداخت نمایند و هم کسانی که می‌خواهند فروش خود را افزایش داده و مشتریان بیشتری را جذب کسب و کار خود نمایند، می‌توانند این کار را با خرید یک سایت آغاز کنند. امروزه موفقیت کسب و کارها و پیشرو بودن آن‌ها به حضور این کسب و کارها در اینترنت وابسته است، با این وجود بسیاری از افراد از داشتن یک سایت فروشگاهی یا سایتی متناسب با کسب و کار خودشان واهمه دارند. مهم‌ترین دلیل این ترس این است که افراد فکر می‌کنند باید دانش برنامه نویسی داشته باشند و یا اینکه حتما از ابتدا باید سئو بدانند در صورتی که چنین نیست و تمامی این موارد را می‌توانید به مرور زمان فرا بگیرید. از این رو هر شغلی از کوچکترین شغل ها از مغازه های کوچک و حتی شغل‌هایی که مکان فیزیکی ندارند تا مشاغل بزرگی چون شرکت‌ها و کارخانه‌ها می‌توانند برای معرفی و ارائه خدمات و محصولات خود سایت داشته باشند. حتی بسیاری از مشاغلی که امروزه به مشاغل و برندهای معروف و مطرح تبدیل شده اند معمولا کار خود را با ساخت سایت فروشگاهی یا ساخت سایت مربوط به شغل خود آغاز کرده‌اند و به مروز زمان شغل خود را گسترش داده و به موفقیت‌های چشمگیری رسیده‌اند.

آیا افراد برای مدیریت سایت فروشگاهی خود نیاز به دانش برنامه‌نویسی دارند؟

خیر، درصورتی که شما سایت خود را از سایت سازان کارا خریداری کنید، نیازی به داشتن هیچگونه دانش برنامه‌نویسی برای مدیریت آن نخواهید داشت. سایت‌ های آماده‌ی طراحی شده توسط سایت سازان کارا دارای پنل مدیریت فارسی به همراه آموزش استفاده و ویرایش هستند. بنابراین شما می‌توانید بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی و به سادگی سایت خود را ویرایش کرده و اطلاعات موردنظرتان را در آن درج نمائید.

تفاوت طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی و خرید سایت آماده در چیست؟

سایت‌های که به صورت اختصاصی طراحی می‌شوند، مطابق با استانداردها، نیازها و خواسته‌‌های یک کسب و کار طراحی می‌شوند و فقط مختص همان شخص یا کسب و کار هستند. این سایت‌ها پس از طراحی باید تمامی مواردی را که افراد در ابتدا بیان کرده‌‌اند، در بر داشته باشند. سایت‌های آماده بر اساس نیازهای اولیه‌ی کسب و کارها و بر اساس تجربه‌ی یک سایت ساز از نیازها و بازخوردهای مشتریان مختلف طراحی می‌شود و ممکن است توسط چندین مشتری خریداری شود. اما مشتریان مختلف می‌توانند محتوا و بخش‌های مختلف آن را متناسب با کسب و کار خود ویرایش کنند. قیمت سایت‌های آماده نسبت به طراحی اختصاصی بسیار کم‌تر و به صرفه‌تر است. پیشنهاد می‌شود در صورتی که سایت‌های آماده برطرف‌کننده‌ی نیازها و امکانات موردنظر شما است، به جای طراحی اختصاصی، از این سایت‌ها استفاده کنید. در پادکست زیر مفاهیم طراحی سایت اختصاصی، نیمه اختصاصی و آماده در سایت ساز زرین به صورت کامل بیان شده‌اند.

جواب سئوالتان را پیدا نکرده اید ؟ …….. از ما بپرسید …..